Voimarinteen teräsmieskisat 4. - 5.7.2020

Aikataulu:

Lauantai 4.7.2020:

  • Kello 8:50 Nuoret (Siirretty lauantaille)
  • Kello 9:15 Sprinttimatka
  • Kello 10:00 Perusmatka Miehet
  • Kello 12:00 Perusmatka Naiset

Sunnuntai 5.7.2020:

  • 9:00 Puolimatka ryhmä 1
  • 10:00 Puolimatka ryhmä 2

 

Smartum maksuohjeet

Tapahtuman sivut ja kilpailuohjeet

Lippuja ei enää tarjolla.

Tapahtumaan osallistujat (247)

Puolimatka Miehet   Christian Nielsen
Puolimatka Miehet   Jani Nurminen
Puolimatka Miehet   Ville Jussila
Perusmatka Miehet   Tuukka Rintala
Perusmatka Miehet   Oscar Sanhueza
Perusmatka Miehet   Lasse Hytönen
Puolimatka Miehet   Timo Turpeinen
Perusmatka Naiset   Terhi Nyberg
Perusmatka Miehet   Pasi Huhtala
Sprintti naiset   Tarja Ruutikainen-Honkanen
Sprintti naiset   Henna-Maarit Vuolle
Perusmatka Naiset   Heli Vienonen
Puolimatka Naiset   Johanna Virtanen
Perusmatka Miehet   Eero Heiskanen
Puolimatka Miehet   Harri Riutta
Puolimatka Miehet   Joonas Helander
Puolimatka Miehet   Jarno Omar
Puolimatka Naiset   Riikka Katajainen
Puolimatka Miehet   Marcus LindqvistLin
Sprintti miehet   Lauri Tonteri
Puolimatka Miehet   Mikko Lahti
Sprintti miehet   Sami Nikkilä
Perusmatka Naiset   Minna Makkonen
Perusmatka Miehet   Tomi Suomi
Sprintti naiset   Annika Suvela
Sprintti miehet   Timo Talvilaine
Puolimatka Miehet   Jarkko Naulanen
Perusmatka Miehet   Janne Ojala
Perusmatka Miehet   Niko Kömi
Perusmatka Miehet   Markus Rantanen
Perusmatka Miehet   Sami Ala-Varvi
Perusmatka Miehet   Henri Borg
Perusmatka Miehet   Jaakko Tolonen
Perusmatka Miehet   Mika Jokihaara
Puolimatka Miehet   Jaakko Puolitaival
Puolimatka Miehet   Mikko Puolitaival
Perusmatka Miehet   Teppo Rajala
Sprintti naiset   Hanna Rantasalo
Perusmatka Miehet   Timo Pyykkö
Puolimatka Miehet   Aleksi Karinen
Perusmatka Naiset   Annika Polvi
Puolimatka Miehet   Ari Kontoniemi
Sprintti naiset   Jonna-Carita Kanninen
Nuoret   Ilona Kallio
Nuoret   Julianna Hannus
Perusmatka Naiset   Sini Kahilaniemi
Perusmatka Naiset   Kiti Ruissalo
Sprintti miehet   Aleksi Sillanpää
Perusmatka Miehet   Toni Keto
Perusmatka Naiset   Maiju Syrjälä
Sprintti naiset   Jutta Puranen
Sprintti naiset   Henna Kettunen
Perusmatka Miehet   Ville Airo
Puolimatka Miehet   Tapio Viinikka
Sprintti naiset   Leena Kivi
Puolimatka Miehet   Toni Mikkola
Puolimatka Miehet   Kristian Lahtinen
Puolimatka Miehet   Markku Järvi
Perusmatka Miehet   Aki Ali-Lekkala
Puolimatka Miehet   Jussi Koivikko
Puolimatka Miehet   Markku Kotajärvi
Sprintti miehet   Miikka Kelo
Perusmatka Miehet   Pekka Tauriainen
Puolimatka Miehet   Mikael Löfqvist
Puolimatka Miehet   Tero Koponen
Puolimatka Miehet   Markus Holmlund
Sprintti naiset   Jane LATVALA
Perusmatka Naiset   Sanni Virta
Puolimatka Miehet   Henri Pohjalainen
Puolimatka Miehet   Jaakko Sorsimo
Sprintti miehet   Eetu Jokinen
Sprintti miehet   Erno Jokinen
Perusmatka Miehet   Timo Talman
Puolimatka Miehet   Ville Litmo
Puolimatka Miehet   Ville Parkko
Perusmatka Miehet   Juha Ikonen
Puolimatka Miehet   Casper Höglund
Puolimatka Miehet   petteri Genas
Puolimatka Miehet   Petrus Genas
Sprintti naiset   Kirsi Kuuttila
Puolimatka Naiset   Maise Autero
Perusmatka Naiset   Kaisa Lällä
Puolimatka Miehet   Väinö Tuuli
Puolimatka Miehet   Akseli Aho
Puolimatka Miehet   Aapo Komonen
Puolimatka Miehet   Artturi Husu
Puolimatka Miehet   Rami Ruotsalainen
Puolimatka Miehet   Henry Pyyhtiä
Puolimatka Miehet   Lauri Parkkila
Puolimatka Miehet   Harri Halme
Puolimatka Miehet   Leo Vänskä
Puolimatka Miehet   Waltteri Kivelä
Perusmatka Miehet   Esko Hihnala
Perusmatka Miehet   Arttu Juselius
Puolimatka Naiset   Mari Lepistö
Sprintti naiset   Noora Reinikka
Puolimatka Miehet   Juha Holmi
Sprintti naiset   Tiina Hult
Sprintti naiset   Sanni Nisula
Sprintti miehet   Marko Kangasmäki
Perusmatka Naiset   Tiina Sarparanta
Perusmatka Miehet   Kai Ylä-Outinen
Sprintti naiset   Minna Vepsä
Sprintti naiset   Meri Mäkinen
Puolimatka Miehet   Eetu Uotinen
Perusmatka Naiset   Mari Seppä
Puolimatka Naiset   Aada Alastalo
Puolimatka Naiset   Aino Alastalo
Puolimatka Miehet   Eetu Hirvonen
Puolimatka Miehet   Aleksi Sipilä
Sprintti miehet   Teemu Parviainen
Sprintti miehet   Timo Soukka
Perusmatka Naiset   Terhi Soukka
Puolimatka Miehet   Ilkka Saari
Puolimatka Miehet   Perttu Tavast
Puolimatka Miehet   Vilma Lauslahti
Perusmatka Naiset   Kaisu Aarno-Kaisti
Perusmatka Naiset   Tiina Tukiainen
Perusmatka Naiset   Helene Salmela
Perusmatka Naiset   Tuula Vesalainen
Puolimatka Miehet   Niko Kettunen
Perusmatka Naiset   Heli Hurskainen
Perusmatka Miehet   Timo Peltola
Perusmatka Miehet   Pasi Huttunen
Puolimatka Naiset   Riika Tavast
Perusmatka Naiset   Noora Ranta
Puolimatka Miehet   reijo sarkola
Puolimatka Miehet   Sampsa Puttonen
Sprintti naiset   Maija Tauriala
Sprintti naiset   Aida Aalto
Puolimatka Miehet   Mikko Leino
Puolimatka Miehet   Juha Riikonen
Perusmatka Naiset   Tuyen Ramstedt
Perusmatka Miehet   Jukka Majander
Perusmatka joukkuekilpailu   Jaana Salo
Puolimatka Miehet   Tommi Helin
Puolimatka Miehet   Arto Pajunen
Perusmatka Miehet   Ville Kumlander
Puolimatka Miehet   Juho-Mikko Heinonen
Puolimatka Miehet   Teemu Törmälä
Puolimatka Miehet   Markku Okka
Puolimatka Miehet   Tuukka Rautiainen
Puolimatka Miehet   Ari Ilola
Puolimatka Miehet   Tomi Halme
Sprintti naiset   Veera Vihmaa
Perusmatka Miehet   Timo Ahtiainen
Sprintti naiset   Anni Ruuska
Perusmatka Miehet   Tomi Rivala
Puolimatka Naiset   Suvi Kaunisto
Sprintti naiset   Kati Kivelä
Sprintti naiset   Elisa Isotahdon
Sprintti naiset   Sarianna Palola
Puolimatka Miehet   Tuomas Järvinen
Perusmatka Naiset   Minttu Villanen
Puolimatka Naiset   Salli Kunnari
Puolimatka Miehet   Heikki Sanelma
Sprintti naiset   Karoliina Mäkinen
Perusmatka Miehet   Mikko Sarimaa
Perusmatka Miehet   Marko Nevalainen
Perusmatka Miehet   Timo Vuorela
Puolimatka Miehet   Pekka Jokela
Perusmatka Miehet   Ossi Ikonen
Perusmatka Naiset   Tyhha Tyhja
Puolimatka Naiset   Kaisa Männistö
Perusmatka Miehet   Pasi Kellokoski
Puolimatka Miehet   Lasse Harja
Puolimatka Miehet   Arttu Koponen
Perusmatka Naiset   Johanna Suoniemi
Perusmatka Miehet   Juha Jokinen
Perusmatka joukkuekilpailu   Carlos Soares
Perusmatka Naiset   Marjukka Palin
Perusmatka Naiset   Katri Tanni
Puolimatka Miehet   Hannu Henriksson
Puolimatka Miehet   Jarno Saarela
Puolimatka Miehet   Tomi Rinne
Perusmatka Naiset   Venla Koivula
Perusmatka Miehet   Lassi Okka
Perusmatka Miehet   Kimmo Kiprianoff
Perusmatka Naiset   Mari Heikkilä
Perusmatka Naiset   Ulla Lahdensivu
Puolimatka Naiset   Meri Savolainen
Puolimatka Miehet   Tino Casagrande
Puolimatka Miehet   Juuso Manninen
Puolimatka Naiset   Sanni Karhu
Perusmatka Miehet   Matti Helén
Puolimatka Naiset   Laura Nurmi
Perusmatka Miehet   Juho Himanen
Puolimatka Miehet   Ossi Leinonen
Perusmatka Naiset   Heta Pohjavirta
Puolimatka Naiset   Riikka Litmo
Puolimatka Miehet   Pasi Heiskanen
Puolimatka Miehet   Miikka Osmo
Perusmatka Naiset   Sanna Nurkkala
Puolimatka Miehet   Pasi Nevalainen
Perusmatka Naiset   Marika Vanhatalo
Perusmatka Naiset   Katja Puhakka
Puolimatka Miehet   Toni Pystö
Perusmatka Naiset   Taru Raita
Puolimatka Miehet   Anttu Harlin
Puolimatka Miehet   Grigori Savustjan
Perusmatka Miehet   Mikko Alivuotila
Puolimatka Miehet   Aleksei Seleznev
Perusmatka Naiset   Reija Kurki
Puolimatka Miehet   Konstantin Pavlov
Perusmatka Miehet   Norman Zielke
Perusmatka Miehet   Olli-Pekka Mutanen
Perusmatka Miehet   Timo Martikainen
Perusmatka Miehet   Samuli Reijula
Perusmatka Miehet   Jyrki Rantala
Perusmatka Miehet   Mika Hannus
Perusmatka Miehet   Mikko Keränen
Perusmatka Miehet   Reijo Anttila
Puolimatka Naiset   Henna Virkkunen
Perusmatka Miehet   Antti Tiri
Puolimatka Miehet   Jaakko Kaski
Perusmatka Miehet   Christian Oikkonen
Perusmatka Miehet   Jyri Hoffren
Perusmatka Naiset   Nuppu Zeitlin
Perusmatka Naiset   Kirsi Roine
Perusmatka Naiset   Susanna Rask
Perusmatka Naiset   Pinja Kauppila
Perusmatka Naiset   Tuula Majander
Perusmatka Naiset   Tiina Toivonen
Perusmatka Naiset   Riikka Friman
Perusmatka Naiset   Minna Nurvo
Perusmatka Naiset   Tyhjä Tyhjä
Perusmatka Miehet   Antti Leppänen
Perusmatka Naiset   Anu Junnila
Perusmatka Naiset   Minna Lintulahti
Perusmatka Naiset   Sanni Häkkinen
Perusmatka Naiset   Maila Hovila
Perusmatka Naiset   Pinja-Liina Jalkanen
Puolimatka Miehet   Mikko Wiren
Sprintti miehet   Hannu Hiltula
Perusmatka Naiset   Heini Hartikainen
Sprintti miehet   Antti Lahti

11 osallistujaa ei ole sallinut nimensä näyttämistä listalla.

Paikkoja jäljellä

Perusmatka Naiset: On loppuunmyyty
Perusmatka Miehet: On loppuunmyyty
Perusmatka joukkuekilpailu: On loppuunmyyty
Puolimatka Naiset: On loppuunmyyty
Puolimatka Miehet: On loppuunmyyty
Puolimatka joukkuekilpailu: On loppuunmyyty
Sprintti naiset: On loppuunmyyty
Sprintti miehet: On loppuunmyyty
Sprintti joukkuekilpailu: On loppuunmyyty
Nuoret: On loppuunmyyty

Ajankohta

Alkaa:
4.7.2020 07:00
Päättyy:
5.7.2020 17:00

Lisää tapahtuma kalenteriisi

Tapahtumapaikka

Voimarinteen Innovaatiokeskus
Hoikantie 15
38100 Sastamala

Järjestäjä

Team 226 Oy

info@team226.net

Eventilla

Powered by Eventilla