Webinaari: Miksi turvallisuusjärjestelmäsi maksaa enemmän kuin luulet?
Tervetuloa kuuntelemaan asiantuntijawebinaariamme turvallisuusjärjestelmiin liittyvien kustannusten ennakoinnista!
Webinaarissa CERTEGOn asiantuntija Tuomo Ruotsalainen käy läpi, mitä muita kustannuksia kamera- ja kulunvalvonnan investoinneissa kannattaa huomioida kuin vain laitehankintaan liittyvät kulut.
Yhteistyökumppanimme Verkadan asiantuntija Otto Merikallio kertoo, kuinka turvajärjestelmän elinkaarenaikaisia kustannuksia pystyy ennakoimaan. Opit myös, kuinka Verkada on auttanut asiakkaitaan tehostamaan päivittäistä operatiivista toimintaa.
Saat käytännönläheisen katsauksen siihen, millaisiin tarpeisiin Verkadan ratkaisut sopivat ja miten CERTEGO voi auttaa löytämään juuri sinun organisaatiosi turvallisuustarpeita palvelevan kokonaisuuden.
Tiedot:
📅 Ajankohta: 3.9.2026, klo 9:00
👥 Toteutustapa: Teams-webinaari
🤝 Järjestäjät: CERTEGO ja Verkada
Kenelle webinaari sopii?
Webinaari sopii erityisesti turvallisuudesta, kiinteistöstä ja IT:stä vastaaville päälliköille ja asiantuntijoille, sekä muille organisaation turvallisuudesta ja kehityksestä vastaaville henkilöille, jotka haluavat arvioida hankintojensa elinkaarikustannuksia ja niiden ennakoitavuutta.
Webinaarin sisältö:
- Asiantuntijapuheenvuoroja kamera- ja kulunvalvonnan elinkaarikustannuksista
- Vastauksia osallistujien kysymiin kysymyksiin
Ilmoittautuminen
Ilmoittaudu webinaariin valitsemalla tämän sivun alaosasta lippu “CERTEGO x Verkada -webinaari” ja täyttämällä lomakkeelle yhteystietosi. Lähetämme osallistumislinkin myös sähköpostiisi ennen tapahtuman alkua.
Voit lähettää kysymyksiä etukäteen ilmoittautumisen yhteydessä tai osallistua keskusteluun webinaarin aikana chatin kautta.
Tervetuloa!
Liitythän webinaariin aikaisintaan 5 minuuttia ennen tapahtumaa.
Huom.! Webinaari tallennetaan ja litteroidaan automaattisesti, liittyessäsi hyväksyt tallennuksen. Osallistujien nimet näkyvät vain järjestäjille, eivätkä näy tallenteessa.