Hommikuseminar: Käsitleme ärevust tekitavaid teemasid: pettused, rahapesu ja taustakontroll

7.3.2023 09:00

ÜLEMISTE CITY Öpiku konverentsikeskus, Universum + Andromeda + Galaktika saal

About the speakers

Viljar Alnek

Viljaril on enam kui 20-aastane kogemus siseauditi ja pettuste uurimise valdkondades. KPMG-ga liitus Viljar 2015. aastal ning on alates sellest ajast juhtinud riskinõustamisteenuseid. Viljar on osalenud paljudes siseauditi, riskijuhtimise ning pettuste uurimise projektides. Ta on pikaajaline siseaudiitorite koolitaja ning kuulus aastaid Eesti Siseaudiitorite Ühingu juhatusse. Samuti on Viljar rahandusministeeriumi juures asuva siseaudiitorite kutsekomisjoni liige. Viljaril on mitmeid rahvusvahelisi siseaudiitori ja pettuseuurija kutsetunnistusi (CIA, CGAP, CFSA, CRMA, CFE).

Kärt Blumberg

Kärdi peamised nõustamisvaldkonnad on siseauditeerimine, uurimised ja taustakontrollid ning riskinõustamine. Kärt liitus KPMG-ga 2021.a. kevadel. Enne KPMG-ga liitumist töötas Kärt Konkurentsiametis uurimisjuhina kriminaal- ja väärteomenetluste üksuses, mis spetsialiseerus kartelli- ja turuseisundi kuritarvitamise juhtumite menetlemisele. Kärt on juhtinud mitmeid avalikkuse tähelepanu pälvinud mahukaid menetlusi, tegelenud avastamistele suunatud andmeanalüüsi ja jälitustegevusega. Ta on osalenud erinevates õiguskaitseorganitele suunatud ülekuulamiste, läbiotsimiste ja digikriminalistika koolitustel, samuti läbinud Inglismaal toimunud anonüümsete informaatorite värbamise koolituse.

Karen Einre

Karenil on 15-aastane kogemus töös finantssektoriga. KPMG-ga liitus ta 2016. aastal ning on selle aja vältel hinnanud ja nõustanud rahapesu tõkestamisega seotud teemadel nii krediidiasutusi kui ka väiksemaid turuosalisi. Samuti on Karen ka ise praktikas täitnud rahapesu tõkestamisega seotud rolle. Karen on atesteeritud siseaudiitor (CIA) ning sertifitseeritud rahapesuvastane spetsialist (CAMS).

Raul Nugis

Raul on juhtiv andmeteadlane KPMG Tallinna andmeteaduse kompetentsikeskuses Lighthouse ja vastutab andmeanalüüsi eest ettevõtte siseselt, samuti andmete põhiste teenuste osutamise eest klientidele (loe lähemalt www.andmeanalüütika.ee).

Enne KPMG meeskonnaga liitumist töötas Raul 20 aastat avalikus sektoris turu-regulaatori, järelevalveametniku, kriminaaluurija ja tehniliselt kõige keerukamate kaasuste lahendamisele spetsialiseerunud arvutikriminalistina. Raulil on rahvusvahelise praktika kogemus Euroopa Komisjonis DG IV (DG Comp), Brandenburgi Liidumaa majandus- ja Euroopa Liidu asjade ministeeriumis, Saksamaa Liitvabariigi majandus- ja tööministeeriumis ning Taani Konkurentsiametis.

No places available anymore.

Event time

Starts:   7.3.2023 09:00
Ends:   7.3.2023 12:00

Event location

ÜLEMISTE CITY Öpiku konverentsikeskus, Universum + Andromeda + Galaktika saal

Valukoja 8
Tallinn

View larger map and directions

Organizer

KPMG Baltics OÜ

events@kpmg.ee